Музей історії Кловського ліцею № 77

Педагогічна рада PDF Друк e-mail
Четвер, 28 квітня 2011, 11:49

Цікава педагогічна рада з представниками учнівського та батьківського комітетів відбулася в "Шоколадному" будинку - нинішній дитячій картинній галереї, що на Шовковичній 17/2

 

Чому саме там? Тому що нещодавно ця будівля отримала новий статус — дитячої картинної галереї (на базі Київського музею російського мистецтва.) Ще тому, що Шоколадний будинок пам’ятка архітектури ХХ ст. та майже ровесник нашого ліцею (лише на 2 роки молодший за нього).

А ще тому, що хотілося познайомитися з роботою галереї, де вже виставлялися і наші учні та поспілкуватися в красивому старому інтер’єрі. Нас зустріла директор Тетяна Арсенівна Скирда зі своїми колегами. Ми з цікавістю прослухали екскурсію про історію цієї будівлі та її реконструкцію. Тема розмови «Удосконалення системи виховання людини високої моралі та культури». В чудовій «білій залі» була така незвична атмосфера, що ми, дорослі, хвилювались більше, ніж діти.

Дорослі обговорювали, як зробити, щоб діти виростали не лише освіченими та інтелектуально розвиненими, самодостатніми, незалежними, впевненими в собі, а ще й увібрали в себе всі найкращі традиції українського родинного виховання, були б людьми високої моралі та культури.

Ділилися думками вчителі О.В.Федорина, О.В.Ферт, О.В.Гоголь, директор ліцею І.Б.Співакова, заступник директора Н.С.Андрійко, С.О.Самойленко — мама (11-Б), Ю.В.Ніколайчук мама (3-Б), психолог Ю.А.Ларіна, учні А.Баранюк (10-А), А.Даруга (10-А), випускниця ліцею В.Петрович, студентка лінгвістичного університету, майбутній вчитель, психолог.

Більшість виступаючих підкреслювали, що у вихованні людини толерантність та плюралізм головні складові. І важливо, щоб діти не копіювали нас, дорослих, а ми навчили їх самостійно йти по життю. Лунали цікаві думки, пропозиції, критичні зауваження.

Всі присутні погодились з тим, що розмова про те, якою повинна бути школа ХХІ ст., яким повинен бути сучасний випускник розпочалась.