Музей історії Кловського ліцею № 77

Дружня зустріч з німецькими вчителями PDF Друк e-mail
Середа, 30 березня 2011, 11:43

30 березня Кловський ліцей №77 відвідала група вчителів з Німеччини. Учні 8-11 класів представляли німцям Кловський ліцей.

В середу тридцятого березня зранку ми радо зустріли гостей. Ми провели екскурсію німецькою мовою, розповівши, що являє собою Кловський ліцей. Гостям показали, як у нас проходять заняття на прикладі уроку німецької мови у 8-А класі.

Гостей ознайомили з фотовиставкою, бібліотекою, музеєм нашої школи, розповіли їм про газету ліцею «Меридіан 77». Німецькі вчителі висловили своє захоплення Кловським ліцеєм, були приємно вражені рівнем німецької мови учнів та підготовленою екскурсією, у проведенні якої брали участь вчителі німецької мови Ірина Петрівна та Ольга Веніамінівна, учні 8-11 класів Аліна Мартинишин, Вікторія Кущак, Георгій Гудієв, Альона Бех, Тетяна Паламар, Марія Назарова та Наталія Туягіна.

Сподіваємось, що такі зустрічі в подальшому будуть сприяти твердому встановленню взаємнодоброзичливих відносин у співпраці та обміні досвідом між українськими вчителями та німецькими колегами.

А учні-клов’яни залюбки зустрілися б зі своїми однолітками-німцями і продовжили б спілкування в ліцеї та в Німеччині.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 липня 2011, 22:32