Музей історії Кловського ліцею № 77

Голубкова Людмила Володимирівна PDF Друк e-mail


Голубкова Людмила Володимирівна,

вчитель англійської мови 1970 - 2007 років.


ЇЇ поважали всі.
Людмила Володимирівна ГОЛУБКОВА очолювала кафедру іноземних мов протягом 15 років.  Двері до її кабінету були завжди відчинені. Школа була її життям, тут були її друзі, учні, які її любили.

Вона розробляла проекти співпраці зі школами та громадськими організаціями різних країн світу, представники яких завжди бували приємно вражені високим рівнем знань її учнів. Вона була професіоналом високого рівня.


Зі спогадів:


«Людмила Володимирівна вірила в нас навіть тоді, коли ми самі в себе не вірили, і завжди раділа нашим перемогам» (Ніна Андріївна Круцюк).


«Вона була спокійна та врівноважена,  все робила чітко і своєчасно, мене вражала її самоорганізованість. Наша кафедра була за нею, як за кам’яною стіною. І ніякі перевірки нам були не страшні» (Світлана Борисівна Волошина).


«Людмила Володимирівна завжди ретельно готувалася до уроків, методоб’єднань, проглядала безліч нових журналів, була дуже працьовита» (Ірина Федорівна Голова).«Вона блискучий організатор. Мене завжди вражало її почуття власної гідності» (Людмила Юхимівна Захарова).


«Для  мене уроки англійської останні три роки навчання були найкращими, що було в школі. Ми на них не йшли, ми летіли, ми хотіли побачити Людмилу Володимирівну та просто поспілкуватися з нею...» (випускниця).


Відкриті двері до кабінету №6, і серце здригається.

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 21 листопада 2011, 15:18